O nas

Firma Fox Meble Łukasz Lisowski zajmuje się projektowaniem oraz produkcjążą mebli na wymiar. Miejscem ich powstawania jest Wałbrzych, a wykonywane przez nas meble kuchenne, pokojowe, łazienkowe czy szafy docierają do Klientów na terenie całego kraju. Firma ma niezbędne, wieloletnie doświadczenie, które przekłada się na udane realizacje projektów i starannie wykonane meble. W naszej ofercie znajdują się zarówno wspominane meble kuchenne, jak i pokojowe, łazienkowe, biurowe i inne. Ponadto świadczy usługi w zakresie sprzedaży mebli do samodzielnego montażu, a także akcesoriów meblowych, frontów lakierowanych, oklejanych okleiną jak i również drewnianych.

Dbamy o satysfakcję zleceniodawców i możliwość zagwarantowania im najlepszych rozwiązań z zakresu projektowania i produkcji mebli. Piękne, stylowe i komfortowe wnętrza nie tylko podnoszą jakość codziennego życia, ale także zaspokajają estetyczne potrzeby człowieka. Jako firma z bogatym doświadczeniem doskonale wiemy, czego Ci potrzeba, aby mieszkało się Tobie dobrze i wygodnie. Sekretem udanych wnętrz są właśnie meble na wymiar, które nasza firma ma przyjemność Tobie oferować.

Pragnąc dotrzeć do szerszego grona klientów, właśnie do Ciebie, otworzyliśmy meblowy sklep internetowy, w którym możesz zobaczyć naszą ofertę online. Produkty, które Tobie proponujemy są nie tylko świetnej jakości, ale również dzięki zminimalizowaniu kosztów posiadają atrakcyjną cenę.

NASI PARTNERZY